PRVÁ ZBROJÁRSKA s.r.o.
TOPlist
Opravy, úpravy, ničenie, znehodnocovanie alebo výroba rezu zbraní

Potom, ako sa na nás klient nakontaktuje, sa dohodneme na ďalšom postupe.

Čo to znamená ? Klient zavolá, alebo napíše email. Ideálne opíše stav v akom je zbraň a dohodne sa stretnutie, na ktorom zbraň obzrieme a stanovíme podmienky (cena, čas, materiál, dizajn a funkčnosť) po oprave, úprave, ničení, znehodnocovaní alebo výrobe rezu zbrane.

Vývoj a výroba zbraní alebo streliva

Zbrane:
Vývoj a výroba podľa želania klienta, s možnosťou využitia rôznych technológií za účelom dosiahnutia najvyššej kvality.

Strelivo:
Výroba viac ako 70 druhov manufaktúrne vyrábaných a prebíjaných (guľových nábojov) a 8 druhov  pištoľových nábojov (viac v sekcii prebíjanie).
Vývoj nových druhov nábojov za účelom použiteľnosti v netradičných prostrediach, so špecifickými vlastnosťami podľa potrieb klienta. Použitie rôznych druhov pušného prachu a projektilov. Návrh a výroba redukovaného streliva na lov, na tréning alebo aj  na streľbu v miestnosti na terč.

Nákup a predaj zbraní a streliva

Nákup / Predaj zbraní:
-    Predaj zbraní vyrobených alebo upravených v našej firme
-    Sprostredkovanie nákupu / predaja zbraní,

U nás v Prvej zbrojárskej s. r. o. máte jedinečnú možnosť dohodnúť sa na sprostredkovaní nákupu alebo predaja vašej zbrane. V praxi to znamená, že ak klient prejaví záujem o určitý typ / model / kus zbrane, tak  my sa mu ju pokúsime zohnať v dohodnutej cenovej relácii. Taktiež si môže klient u nás nechať svoju zbraň predať v dohodnutej cene. Všetko podľa dohody medzi klientom a firmou.

Predaj streliva

-    Predaj viac ako 70 druhov v prevažnej väčšine neštandardných manufaktúrne vyrábaných  guľových  nábojov a 8 druhov  pištoľových nábojov. Súčasne poskytujeme klientovi u všetkých uvedených kalibroch možnosť aj prebitia (viac v sekcii prebíjanie).